Unikalna aplikacja opracowana przez zespół prawników Kancelarii służąca samodzielnemu generowaniu umów na stronie www.wzorumowy.com.pl | Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy Katowice

Unikalna aplikacja opracowana przez zespół prawników Kancelarii służąca samodzielnemu generowaniu umów na stronie www.wzorumowy.com.pl

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od dziś na stronie www.wzorumowy.com.pl jest dostępna unikalna aplikacja opracowana przez zespół prawników Kancelarii służąca samodzielnemu generowaniu umów. Dzięki temu narzędziu sporządzenie profesjonalnej umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami jeszcze nigdy nie było tak proste – za sprawą kilku prostych kroków można z łatwością stworzyć potrzebny dokument, którego nie powstydziłaby się większość profesjonalnych kancelarii. Tym samym mogą Państwo otrzymać projekt, który liczy kilkanaście stron, i jest gotowy do podpisu, odpowiadający Państwa potrzebom i oczekiwaniom, a jednocześnie odznaczający się wysoką jakością — bez wychodzenia z domu.

Aplikacja była opracowywana przez wiele miesięcy przez doświadczonych specjalistów i wyróżnia się na tle konkurencyjnych generatorów intuicyjnością obsługi, dopasowaniem do potrzeb klienta, kompleksowością oraz wysokim poziomem sztuki prawniczej.

Aktualnie w aplikacji dostępny jest wzór umowy najmu lokalu mieszkalnego, dedykowany zarówno osobom planującym wynajęcie lokalu, jak i przyszłym najemcom. Co ważne, za stworzenie projektu za ponoszą Państwo żadnych opłat, gdyż wzór udostępniany jest bezpłatnie.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji oraz do dzielenia się opiniami poprzez komentarze w serwisie www.wzorumowy.com.pl lub przesyłanie uwag na adres e-mail: sekretariat@radca.prawny.com.pl.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

/
/

Udostępnij

Skomentuj

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.